Coaching
Poniżej możesz się zapisać na najbardziej dogodny termin pierwszej sesji.
Zapisz się już dzisiaj

Potrafisz stawiać sobie ambitne cele, ale masz problem z ich realizacją? Nie wiesz jak zacząć? Potrzebujesz kogoś kto ciebie zainspiruje inspiracji? Umów się na wizytę!

Chcesz wiedzieć więcej? Nie wiesz, czy współpraca ze mną to dobry pomysł? Sprawdź to podczas konsultacji.

Dzięki naszej współpracy zwiększysz pewność siebie, będziesz skutecznie realizować swoje cele i odczujesz tego radość.

Wciąż rzeczy odkładasz na później? Chcesz zdobyć równowagę między życiem a pracą? Umów się ze mną!

O MNIE

Posiadam certyfikację ACC ICF. Ukończyłam studia na kierunku Psychologia Społeczna ze specjalizacją Trener i Doradca zawodowy oraz Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w Wyższej Szkole Handlowej w Poznaniu.
Mam wiedze i umiejętności w zakresie prowadzenia mediacji
Prowadzę coaching biznesu i rozwoju osobistego.
Współpracuję z Klientem zgodnie z kompetencjami coacha wg ICF i Kodeksem Etycznym ICF – http://www.pol.icf.org.pl/index.php/pl/kodeks-etyczny.html

REFERENCJE

OFERTA

Coaching

Bywa, że jesteś przemęczony, nerwowy i rozkojarzony, czujesz się wypalony

W coaching skupiam się na osiąganiu Twoich osobistych celów. Może dotyczyć wielu aspektów życia np. związków, rodziny, rozwoju, relacji z ludźmi, finansów, zdrowia i wszystkiego co jest dla Ciebie ważne. W czasie sesji  coachingu dążymy do poprawy jakości Twojego życia.

Zrealizuj cele, które wpłyną na poprawę jakości życia. Wprowadź zmiany i odzyskaj siebie w pełni!

Doradztwo zawodowe

Coaching dla osób chcących wdrożyć zmiany w swoim życiu zawodowym.

Menedżer, samodzielny specjalista, kierownik lub pracownik, który chce rozwinąć się na obecnym stanowisku lub wprowadzić zmiany w ramach swoich obowiązków, zadań i miejsca jakie zajmuje w organizacji, po to by lepiej realizować cele biznesowe organizacji, dzięki pracy z coachem może otrzymać wsparcie w realizacji tych celów.

Zdecyduj o zmianie, aby być skuteczniejszym w realizacji celów zawodowych.

Coaching kariery jest wsparciem w budowaniu satysfakcji z życia zawodowego, niezależnie od  etapu kariery.

Warsztaty

Z pomocą rozwiniesz praktyczne umiejętności. Nauczysz się, w jaki sposób świadomie prowadzić  monolog wewnętrzny, aby dodawał Ci mocy, sprzyjał  pełnemu wyrażeniu siebie w kontakcie z innymi. Nauczysz się przekształcenia nawyków myślowych, które decydują o Twoim samopoczuciu. Zapraszam Cię do doświadczenia, którego efektem będzie budowanie własnego potencjału. . Przestrzeń osobista wypełniona harmonią da Ci poczucie, że jesteś w porządku, masz wiele mocnych stron oraz zasługujesz na miłość.  Warsztat będzie przeplatany technikami relaksacyjnymi, pozwalającymi na świadome zarządzania energią wewnętrzną. Na zajęciach otrzymasz wiele narzędzi, które skutecznie wykorzystasz w życiu codziennym, by utrwalać poznane zachowania. 

BLOG

Kiedy sprawdza się coaching?

Sytuacje i tematy, w których coaching może się sprawdzić są nieograniczone. Mogą to być, dla przykładu, kwestie zawodowe, prywatne, związane z relacjami, wartościami, aspiracjami, rozwojem, nawykami, przekonaniami, projektami w pracy. W ostatnich miesiącach popularny stał się coaching związany z tematami

Czytaj więcej »

Coaching

Coaching jest formą pomocy dla osób, które chcą wejść na ścieżkę samorozwoju, a więc doskonalić swoje kompetencje i rozwijać się na polu zawodowym lub osobistym. Techniki wykorzystywane w profesjonalnym coachingu bazują na wiedzy psychologicznej, szczególnie zagadnieniach dotyczących motywacji, technik uczenia

Czytaj więcej »

KONTAKT

Poznań

Św. Marcina  15

E-mail: kontakt@coachingi.pl

Telefon: 532 432 543